O nás

NLP existuje viacero prístupov, akým je odovzdávané a používané. V našom NLP centre šírime myšlienku New York Training Institute For Neuro Linguistic Programming, ktorého zakladateľkou je Anné Linden. Kladieme dôraz na jedinečnosť a celistvosť každého z nás, preto je náš prístup jemný, rešpektujúci a etický.

Vychádzame z toho, že ak chceme zmeniť svet, je potrebné začať od seba. Stať sa výrazom toho, čo by sme aj vo svojom okolí chceli vidieť, počuť a zažívať. Byť pre druhých inšpiráciou, aby nás chceli nasledovať.

Hodnoty, ku ktorým smerujeme:

Zmysluplnosť

Zmysluplný život je radostný, vedie k naplneniu a človek sa cíti slobodný. Uvedomovaním si svojich vlastných hodnôt nájdete zmysel vášho života.

Prepojenie

Radosť, ktorú zažívame v našom živote, závisí od toho, nakoľko sme citovo spojení. 
V prvom rade sami so sebou, čo nie je také jednoduché, a potom s ostatnými, 
so životným prostredím a so svetom, 
v ktorom žijeme.

Trvalo udržateľný rozvoj

V živote neexistuje bod, kedy sme už v cieli. Rozvíjať vedomie a lásku je potrebné 
neustále. Zmena postoja k sebe a k okoliu 
a neustála bdelosť povedú k trvalo 
udržateľným výsledkom.

Prečo my?

Ak hľadáte štruktúru a nástroje na definovanie a rozvíjanie toho, kto ste, na spojenie sa s vašimi jedinečnými možnosťami, na zvýšenie šancí oslovenia druhých, na využitie vášho neobmedzeného potenciálu, na lepšie prijatie seba aj iných, porozumenie rozdielu medzi prijatím a pripútanosťou, a chcete zažívať okamihy slobody - potom náš prístup k NLP môže byť vhodný pre vás.

Náš tím

Eva Belešová

Zameriava sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training...

Zameriava sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. 

Ladislav Jarina

Venuje sa koučingu a firemnému rozvoju, so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a performance manažmentu. Certifikáty NLP získal v...

Venuje sa koučingu a firemnému rozvoju, so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a performance manažmentu. Certifikáty NLP získal v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom New York Training Institut a v NLP Medzinárodní centrum v Prahe.

Tom Sova

Špecialista na osobný a manažérsky rozvoj, individuálny NLP kouč, lektor NLP Practitioner a NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získal v...

Špecialista na osobný a manažérsky rozvoj, individuálny NLP kouč, lektor NLP Practitioner a NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získal v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom New York Training Institut. Má viac ako 20-ročnú obchodnú a manažérsku prax. Založil NLP Mezinárodní centrum v Prahe, kde pôsobí ako lektor.

Jana Sova Demčová

Špecializuje sa na kariérny rozvoj a koučing, accessment centrá, outplacement poradenstvo, pôsobí ako konzultantka v oblasti výberu nových...

Špecializuje sa na kariérny rozvoj a koučing, accessment centrá, outplacement poradenstvo, pôsobí ako konzultantka v oblasti výberu nových zamestnancov a spolupracovníkov, konzultantka v oblasti reorganizácie, školí metódu NLP ako nástroj pre optimalizáciu obchodného cyklu. Certifikát NLP získala v Internatiol training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom New York Training Institut. Má viac ako 20-ročnú obchodnú a manažérsku prax.

Naši partneri