Depresia z pohľadu NLP terapie

Bárdošova 54, Bratislava
16.10.2019
18:00 - 20:00
30 €

Možno to poznáte. Ste unavení, nechce sa vám vstať z postele, chýba vám energia na čokoľvek, dokonca taká bežná vec ako umytie zubov, môže byť zrazu problém. 
Aj keď sa vám môže zdať, že depresia sa vo vašom živote  zjavila z jedného dňa na druhý, nie je to tak. Prichádzala postupne. Pravdepodobne ste prvým signálom vôbec neprikladali význam a dokonca ani neviete, ktoré to boli.

V dnešnej dobe sa z nás ľudí stali skôr výkonné jednotky ako ľudské bytosti. Snažíme sa, často nevedome, pretože nám to príde samozrejmé, naplniť potreby a očakávania nášho okolia. A pritom úplne zabúdame na samých seba. 

Pravdepodobne už ani neviete, čo je pre vás dôležité, po čom túžite, čo vám robilo radosť. Ale viete, čo všetko by ste mali urobiť a nezvládate to.

Depresia poukazuje na to, že je v živote potreba niečo zmeniť. Lenže tu prichádzame k otázke a čo to je? Odpoveď na ňu vám nemôže dať nikto iní, len vy sami. 

K vzniku depresie prispievajú určité faktory ako štýly myslenia, opakujúce sa emočné stavy, či rôzne neužitočné vzorce správania. S tým všetkým je možné pracovať a zmeniť to.

Ak vás táto téma zaujíma, pozývame vás na našu podvečernú prednášku, ktorá sa koná 16.10.2019 v čase 18:00 - 20:00 hod.

Cena za prednášku je 30 EUR (vrátane DPH).

Neváhajte a prihláste sa ešte dnes! Počet miest je limitovaný. 

Eva Belešová

medzinárodná NLP trénerka

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. Je členom The Association for IEMT Practitioners.

Prihláste sa