Emócie - bezplatná prednáška

online cez Zoom
01.07.2021
18:30 - 19:30
0 €

Častokrát sa zdá, že emócie zrazu len tak prídu. Ako keby na nás skočili odniekiaľ. Alebo ich spúšťajú iní ľudia, či určité situácie. 

Za emócie však nie sú zodpovední iní. Jediný, kto je za ne zodpovedný sme my. Sú naše, my ich vytvárame. Druhí ľudia ich iba spúšťajú, ako keby stlačili vypínač.

Tak ako v konaní a myslení, aj na úrovni emócii máme naučené vzorce. Je to zvyk, naučili sme sa cítiť sa určitým spôsobom a ten opakujeme. Preto často zažívame rovnaké emočné stavy. Je to naša reakcia na určitú situáciu alebo určité správanie druhých ľudí.

Dôležité je, že je to naše a teda to dokážeme zmeniť.

Ak vás táto téma zaujíma, pozývame vás na prednášku "Emócie", ktorá sa uskutoční 1.7.2021 v čase 18:30 - 19:30 hod cez Zoom.

Eva Belešová

Medzinárodná NLP trénerka

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. Je členom The Association for IEMT Practitioners.

Prihláste sa

Kapacita bola naplnená, nie je možné sa prihlásiť.