Komunikácia s porozumením - online workshop

Bárdošova 54, Bratislava
20.05.2020
18:00 - 20:00
18 €

Nekomunikovať nie je možné. Komunikujeme neustále, aj keď mlčíme. Akurát nás vtedy pravdepodobne druhá strana nechápe. A možno naše mlčanie vyvoláva v druhom negatívnu odozvu. Sme totiž prepojení s našim okolí a tak na naše okolie a ľudí v ňom máme neustále vplyv. Tento vplyv, či dopad, však nie je vždy podľa našich predstáv.

Komunikácia nie je len o vyjadrení sa, ale predovšetkým o naladení sa na druhého, získaní si jeho pozornosti a dôvery. Len vtedy je možné, aby prebiehala otvorená komunikácia a nastalo skutočné porozumenie.

Často druhých hodnotíme na základe toho, čo si my myslíme, že je správne a nedokážeme rešpektovať odlišnosti. Vtedy porozumenie nemôže nastať a komunikácia je neefektívna.

Na workshope Komunikácia s porozumením sa dozviete:

  • Ako sa naladiť na druhého, získať si jeho pozornosť a dôveru.
  • Aký vplyv má váš zaužívaný spôsob komunikácie na druhého a ako to prípadne zmeniť.
  • Ako podmienky musí komunikácia spĺňať, aby bola efektívna a mohlo nastať porozumenie.

Interaktívny online workshop Komunikácia s porozumením sa koná 20.05.2020 v čase 18:00 - 20:00 hod

Prihláste sa ešte dnes a zlepšite svoje komunikačné schopnosti!

Eva Belešová

medzinárodná NLP trénerka

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. Je členom The Association for IEMT Practitioners.

Prihláste sa