Kurz NLP Practitioner - jeseň 2018

Bárdošova 54, Bratislava
22.09.2018-12.05.2019
09:30 - 17:00
2 268 €

Veľa problémov, ako syndróm vyhorenia, depresia, úzkosť, znudenie je následkom toho, že napĺňanie noriem a potrieb dnešnej spoločnosti, uprednostňujeme pred svojimi vlastnými potrebami. Že svoju pozornosť zameriavame viac von, do svojho okolia, namiesto do svojho vnútra. 

To čo potrebujeme, je naučiť sa počúvať svoj vnútorný hlas, dbať na svoje potreby, napĺňať svoje túžby a rešpektovať vlastnú jedinečnosť. Zároveň rešpektovať potreby a túžby druhého a jeho jedinečnosť. Žiť zo svojho srdca, byť sám sebou a umožniť to aj druhým. 

Pomocou NLP (neuro-lingvistického programovania) porozumiete previazanosti medzi myslením, emóciami a správaním (rečou), čo prispeje k vášmu sebapoznaniu a aj pochopeniu vášho okolia. Na základe spôsobu, akým hovoríte, zistíme, ako sa pozeráte na svet, ako vidíte samých seba a čomu o sebe a svojom okolí veríte. Postupne si uvedomíte, že ste si v priebehu života osvojili vzorce správania, cítenia a myslenia od svojho okolia. Tieto vzorce nie sú vždy odrazom toho, čo vy sami chcete, alebo kto vy sami ste.

Pomocou účinných intervenčných techník, ktoré sa na našom kurze naučíte, budete schopní zmeniť vaše neužitočné vzorce. Budete rozvíjať schopnosť uvedomovania si - čo je pre vás dôležité, čo potrebujete, aké sú vaše talenty a v čom je vaša jedinečnosť. Rozvíjať schopnosť vnímať situácie z perspektívy druhých a ako nezávislý pozorovateľ, kedy prestávate hodnotiť a súdiť.

Kurz NLP Practitioner vám prinesie do života väčšiu rovnováhu a vnútorný mier.


Čo sa u nás na kurze naučíte:

 • Lepšie porozumieť tomu, čo potrebujete a vyjadriť to
 • Efektívne a nenásilne komunikovať s druhými
 • Nadefinovať si ciele a výsledky, ktoré povedú k väčšej pohode v živote
 • Pracovať so svojimi emóciami
 • Čo sú to hranice, prečo sú v živote dôležité a ako si ich nastaviť
 • Prepojiť body-mind-soul
 • Počúvať svoju intuíciu a riadiť sa podľa nej

Kurz pozostáva z 9 modulov. Každý modul trvá 2 víkendové dni (v čase od 9:30 do 17:00 hod.) Intervaly medzi jednotlivými modulmi sú niekoľko týždňové, aby spustené procesy v organizme dobehli a ustálili sa. Kurz je ukončený skúškou s medzinárodným certifikátom. Maximálny počet účastníkov v skupine je 9 osôb.

Cena kurzu je 2 268 EUR vrátane DPH, po dohode možnosť rozloženia platby.

V cene kurzu je zahrnuté: 

 • 9 modulov + certifikácia
 • Individuálny koučing – 3 x 90 min
 • Možnosť nahradenia vynechaného modulu
 • Prístup do on-line aplikácie, kde sledujete svoje napredovanie


Účastníci o kurze:

„Kurz mi pomohol k tomu, že  som začala robiť veci, ktoré som dovtedy dlho odkladala. Vďaka tomu pociťujem väčšiu spokojnosť sama so sebou.“  Laura 

„Na kurze som sa okrem iného naučil dôverovať svojim rozhodnutiam. Už nepotrebujem mať veci nalinkované.“  Miro 

„Vďaka kurzu kladiem väčší dôraz na seba a na to, čo ma baví. Môj život mi opäť začal dávať zmysel.“  Monika


Pre koho je kurz určený:

Kurz je určený pre všetkých, ktorí majú chuť sa rozvíjať a niečo zmeniť vo svojom živote. Aj odborníkov, ktorí si chcú osvojiť znalosti z NLP.

Prihláste sa ešte dnes a zoberte svoj život do svojich rúk!

 

Termíny jednotlivých modulov:

1. modul   22. - 23.9.2018

2. modul   13. - 14.10.2018

3. modul   10. - 11.11.2018

4. modul   15. - 16.12.2018

5. modul   19. - 20.1.2019

6. modul   16. - 17.2.2019

7. modul   16. - 17.3.2019

8. modul   13. - 14.4.2019

9. modul   11. - 12.5.2019

Eva Belešová

Lektor kurzu

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria.

Prihláste sa

Udalosť sa už skončila.