NLP ako cesta - august 2021

Paulínyho 8, Bratislava
21.-22.08.2021
09:30 - 17:00
276 €

Víkendový workshop "NLP ako cesta" je určený pre absolventov našich kurzov (minimálne kurz NLP Practitioner), ktorí majú záujem sa ďalej rozvíjať a napredovať.

Workshop "NLP ako cesta" je prepojením poznatkov z NLP a rôznych iných princípov. Účastníci v priebehu neho prechádzajú zložitejšími technikami a cvičeniami, ktoré zabezpečia ich ďalší posun, hlbšie spojenie so sebou samým, s identitou a misiou.

Vytrvať na svojej ceste a napredovať je jednoduchšie, ak si občas pripomenieme náš zámer a posunieme ho ďalej. Ak ste stratili svoj smer, vyskytli sa prekážky, toto je pre vás príležitosť znovu si ho vytýčiť a naštartovať sa.

 

Workshop "NLP ako cesta" slúži k tomu, aby ste sa opäť naladili na svoje srdce a jeho túžby, prehĺbili spojenie s ním a zlepšili svoju schopnosť počúvať ho a nechať sa ním viesť. Túžby, ktoré objavíte, prevedieme do konkrétnych krokov, pretože iba tak je možné dosiahnuť vytúženú kvalitu vášho života.

 

Workshop "NLP ako cesta" vám prinesie nové porozumenie a mnoho nových perspektív a nástrojov do života.


Požiadavka: ukončený minimálne kurz NLP Practitioner

Workshop prebieha 2 dni v čase 9:30 - 17:00 hod. Max. kapacita workshopu je 6 účastníkov.

 

Rezevujte si svoje miesto ešte dnes!

Eva Belešová

medzinárodná NLP trénerka

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. Je členom The Association for IEMT Practitioners.

Prihláste sa