Ako pracovať so stresom - online workshop

Bárdošova 54, Bratislava
16.04.2020
17:30 - 20:30
0 €

Aktuálna celosvetová situácia priniesla so sebou veľké zmeny v našom každodennom fungovaní. To, čo sme považovali za samozrejmosť sa zo dňa na deň zmenilo. Možno aj pre vás nastalo obdobie neistoty a stresu.  

Ak si myslíte, že stres je len dôsledkom určitých udalostí v živote, tak sa mýlite. Problém nespočíva iba v samotných udalostiach, ale v tom, ako tieto udalosti vyhodnocujeme a ako na nereagujeme. Často máme pocit, že ich nevieme ovplyvniť.

Stresová reakcia vychádza z najstaršej časti nášho mozgu, ktorého úlohou je zabezpečiť naše prežitie. Keď zažívame stres, naše telo reaguje tým, že sa uvedie do „stavu pohotovosti“, je pripravené reagovať: byť paralyzované, bojovať alebo utiecť. Aktivizácia prednej časti mozgu - neokortexu prinesie iný pohľad na stresové situácie, pomôže nám kreatívne myslieť a nájsť riešenie v týchto situáciach. 

Aktivovať túto časť nášho mozgu, ktorá je spojená s láskavosťou, porozumením a kreativitou môžeme pomocou relaxačných a dychových techník, ktoré sa na workshope naučíte.  A následne je dôležité si definovať kroky, ktoré podnikneme na zvládnutie tejto situácie.

Ak sa vás téma stresu týka, pozývame vás na interaktívny online workshop, ktorý sa koná 16.04.2020 v čase 17:30 - 20:30 hod

Je iba na vás, či sa rozhodnete na workshop prispieť. Pokiaľ možnosť prispieť nemáte, prijmite túto ponuku ako náš príspevok svetu.  

Eva Belešová

medzinárodná NLP trénerka

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. Je členom The Association for IEMT Practitioners.

Prihláste sa

Kapacita bola naplnená, nie je možné sa prihlásiť.