Ako pracovať so stresom - online workshop

Bárdošova 54, Bratislava
16.06.2020
18:00 - 20:00
18 €

Aktuálna celosvetová situácia priniesla so sebou veľké zmeny v našom každodennom fungovaní. To, čo sme považovali za samozrejmosť sa zo dňa na deň zmenilo. Možno aj pre vás nastalo obdobie neistoty a stresu.  

Ak si myslíte, že stres je len dôsledkom určitých udalostí v živote, tak sa mýlite. Problém nespočíva iba v samotných udalostiach, ale v tom, ako tieto udalosti vyhodnocujeme a ako na nereagujeme. Často máme pocit, že ich nevieme ovplyvniť.

Stresová reakcia vychádza z najstaršej časti nášho mozgu, ktorého úlohou je zabezpečiť naše prežitie. Keď zažívame stres, naše telo reaguje tým, že sa uvedie do „stavu pohotovosti“, je pripravené reagovať: byť paralyzované, bojovať alebo utiecť. Aktivizácia prednej časti mozgu - neokortexu prinesie iný pohľad na stresové situácie, pomôže nám kreatívne myslieť a nájsť riešenie v týchto situáciach. 

Aktivovať túto časť nášho mozgu, ktorá je spojená s láskavosťou, porozumením a kreativitou môžeme pomocou relaxačných a dychových techník, ktoré sa na workshope naučíte.  A následne je dôležité si definovať kroky, ktoré podnikneme na zvládnutie tejto situácie.

Ak sa vás téma stresu týka, pozývame vás na interaktívny online workshop, ktorý sa koná 16.06.2020 v čase 18:00 - 20:00 hod

Prihláste sa ešte dnes a naučte sa ako účinne pracovať so stresom!  

Eva Belešová

medzinárodná NLP trénerka

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. Je členom The Association for IEMT Practitioners.

Prihláste sa