Úvod do NLP - online prednáška

Bárdošova 54, Bratislava
15.04.2020
18:00 - 20:00
0 €

NLP pracuje s vnútorným nastavením človeka.

Vďaka veľmi účinným NLP technikám môžeme zmeniť naše zaužívané vzorce správania, cítenia a myslenia, čo nám umožní dosiahnuť  v živote zmenu, po ktorej túžime. Tieto zmeny vedú k väčšej vnútornej slobode, mieru, radosti, láske a rovnováhe v živote.

Z rôznych zdrojov získavame informácie, ktoré sú zaujímavé a užitočné, ale ich použitie v každodennom živote často viazne. Tieto poznatky zostávajú iba v rovine informácii a často ich nedokážeme integrovať do svojho vnútra tak, aby sa stali našou samozrejmou súčasťou a dokázali sme ich využívať a používať v praxi.

Každá zmena totiž musí byť v súlade s našim vnútrom a k tomu je potrebná práve zmena starých vzorcov, ktoré túto zmenu nepodporujú a bránia jej.

Pomocou techník NLP môžeme lepšie spoznať samých seba, náš hodnotový systém, či spôsob myslenia. Naučíme sa odhaliť a zmeniť neužitočné vzorce a návyky. Tieto znalosti a techniky sú využiteľné vo všetkých oblastiach nášho života - práca, intímne vzťahy, priatelia, voľný čas, zdravie, rodina či spiritualita.

Na online prednáške „Úvod do NLP“ 15.04. 2020 sa zameriame na oblasť túžob, snov, cieľov a výsledkov. A to ako vám NLP pomôže zlepšiť efektivitu vašej práce, zvýšiť úspech pri dosahovaní vašich cieľov a výsledkov. Alebo v realizácii vašich snov a túžob. 

Ak ste zvedavý, čo všetko sa môžete naučiť, kam sa v živote môžete posunúť, prihláste sa na našu bezplatnú prednášku!

Prednáška sa koná 15.04.2020 v čase 18:00 – 20:00 hod.
 

Mgr. Matej Vzdelaný

Lektor kurzu
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas tempus tristique dictum. Maecenas a tellus a augue porttitor tempor. Etiam pharetra, turpis ut pellentesque rutrum, neque arcu sodales purus, consequat venenatis dolor dolor non turpis. Ut rhoncus egestas sagittis. Cras posuere ante eu condimentum convallis.

Prihláste sa

Kapacita bola naplnená, nie je možné sa prihlásiť.