Úvod do NLP - prednáška

Bárdošova 54, Bratislava
03.09.2019
18:00 - 20:00
0 €

NLP pracuje s vnútorným nastavením človeka.

Vďaka veľmi účinným technikám môžete zmeniť zaužívané vzorce správania, cítenia a myslenia, čo vám umožní dosiahnuť zmenu, po ktorej túžite.

Z rôznych zdrojov získavame informácie, ktoré sú zaujímavé a užitočné, ale ich použitie v každodennom živote často viazne. Tieto poznatky zostávajú iba v rovine informácii a nedokážeme ich integrovať do svojho vnútra tak, aby sa stali našou samozrejmou súčasťou a dokázali sme ich využívať a používať v praxi.

Každá zmena totiž musí byť v súlade s našim vnútrom a k tomu je potrebná práve zmena starých vzorcov, ktoré túto zmenu nepodporujú a bránia jej.

Pomocou techník NLP spoznáte lepšie samých seba, váš hodnotový systém, či spôsob myslenia. Naučíte sa odhaliť a zmeniť neužitočné vzorce a návyky. Tieto znalosti a techniky sú využiteľné vo všetkých oblastiach vášho života - práca, intímne vzťahy, priatelia, voľný čas,  zdravie, rodina a spiritualita.

Na našej bezplatnej prednáške „Úvod do NLP“ sa dozviete, čo je NLP, aké sú jeho základné princípy a ako vám môže v živote pomôcť.

Ak ste zvedavý, čo všetko sa môžete naučiť, kam sa v živote môžete posunúť, prihláste sa na našu bezplatnú prednášku!

Prednáška sa koná 3.9.2019 v čase 18:00 – 20:00 hod.
 

Eva Belešová

lektorka kurzu

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria.

Prihláste sa

Kapacita bola naplnená, nie je možné sa prihlásiť.