Základné princípy NLP (model sveta) - online

online
05.01.2021
18:30 - 19:30
0 €

Každý z nás má svoj jedinečný pohľad na svet.

V NLP ho nazývame – model sveta. Je to jedinečné videnie sveta, ktoré je založené na predchádzajúcich zážitkoch a skúsenostiach. Na hodnotách a presvedčeniach, ktoré sme si v priebehu života osvojili. Na vedomostiach, ktoré sme získali.

Tento model sveta nám umožňuje sa vzťahovať k tomu, čo zažívame. Je ako jedinečný objektív fotoaparátu, cez ktorý sa pozeráme na svet okolo nás a aj na seba. Prostredníctvom tohto objektívu zažívame svet, avšak nie je to realita ako taká.

Je to iba naše vnímanie reality, ktoré má veľký vplyv na naše činy a rozhodnutia. A prostredníctvom nich sa zase formuje svet okolo nás.

Ak sa vám svet, v ktorom žijete zdá byť nepriateľský, nespravodlivý, s prílišnými nárokmi, možno by ste na začiatok mohli preskúmať svoj pohľad na svet – svoj model sveta. Čo ak iba nevedome používate optiku, ktorej výsledkom je takéto vnímanie sveta?

Ak máte chuť sa ponoriť do tajov svojho podvedomia prostredníctvom neuro-lingvistického programovania, prijmite pozvanie na on-line webinár „Základné princípy NLP – model sveta“.

Čo sa dozviete:

  • Čo to je model sveta a z čoho pozostáva.
  • Ako sa model sveta formuje v priebehu nášho života. 
  • Čo všetko ho ovplyvňuje a ako model sveta ovplyvňuje naše fungovanie.
  • Spoločne sa pozrieme aj na váš model sveta.

 

Webinár "Základné princípy NLP - model sveta" sa koná 5.1.2021 v čase 18:30 - 19:30 hod cez Zoom

Poďte s nami preskúmať svoje podvedomie. Rezervujte si miesto na webinári už dnes!

Eva Belešová

medzinárodná NLP trénerka

Špecializuje sa na rozvoj jednotlivcov, je lektorkou kurzov NLP Practitioner, NLP Master Practitioner. Certifikát NLP získala v International training institut for communication and NLP Arcturus v Belgicku, ktorý je členom inštitútu New York Training Institut. Vyštudovala Lekársku fakultu v Bratislave, atestáciu má z odboru psychiatria. Je členom The Association for IEMT Practitioners.

Prihláste sa

Kapacita bola naplnená, nie je možné sa prihlásiť.